Hakkımızda

Bizler 2011 yılında kurulmuş bir malzeme tedarik firmasıyız ve müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Yerli ve ithal malzemelerimiz, inşaat sektörü, ambalaj endüstrisi ve yapı dekorasyonu gibi birçok alanda kullanılabilir.

2 dönüm arazi üzerinde kurulu olan depolarımızda, müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir şekilde ürünlerimizi ulaştırmaktayız.İşimizi tutkuyla yapıyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba gösteriyoruz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİMİZ

Hedefimiz

Güçlü Tedarik Ağı, bir organizasyonun mal ve hizmetlerin sağlanması, üretilmesi ve dağıtımında etkinlik ve verimlilik sağlayan entegre bir süreçtir.

 

Stoklu Çalışma

Stoklu çalışma, bir işletmenin belirli bir ürün veya hizmeti müşterilerine sunmak için belirli bir miktarda stok tutmasını gerektiren bir işletme stratejisidir ve zaman zaman riskli olabilir.

 

Rekabetçi Fiyatlar

Müşterilerinizin bütçelerine uygun rekabetçi fiyatlar sunarak, rakiplerinizin önüne geçebilir ve hedef kitlenizin satın alma kararını etkileyebilirsiniz.

 
 

Lojistik & Takip

Lojistik ve takip hizmetleri sayesinde müşterilerinizin siparişlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlayarak, müşteri memnuniyetini arttırabilir ve işletmenizin itibarını yükseltebilirsiniz.

 
foto1-54584.psd
kds-546
kds-546

Dünden Gelen Tercrübemiz

Tecrübemiz, isteğimiz ve azmimizle sizler için her zaman daha iyisi olmak için çalışıyoruz. 

12
Yıllık Tecrübe
127
İhracat
4000
m² Depo Alanı

Biz Sizi Arayalım!